Ezgi Mola’dan figüranlık itirafı… Bakın o zaman ne kadar kazanıyormuş


Uzun zamandır işletmeci Mustafa Aksakallı ile mutlu bir ilişkisi olan Ezgi Mola, pandemi nedeniyle evlilik planlarını ertelemişti.

Ünlü çift, 8 Mayıs 2023’te muratlarına ererek aile arasında gerçekleşen bir törenle dünyaevine girmişti. Mola ve Aksakallı’nın sade nikâh törenlerine sadece 14 kişi katılmıştı.

Ünlü oyuncu, nikahtan kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklamıştı. “İstedim oldu” diyen Ezgi Mola, “Şu ana kadar sadece eşim ve ailem biliyordu” ifadelerini kullanmıştı.

Hamileliği boyunca karnı burnunda pozlarını takipçileriyle paylaşan Ezgi Mola geçen kasım ayında oğlunu kucağına almıştı.

Şimdilerde oğlu Can ile yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Ezgi Mola katıldığı bir ‘Nasıl Olunur’ isimli podcastte şu ifadeleri kullandı:

“Kolay bir çocukluk yaşamadım. Annem ve babam bizi seviyorlardı ama içlerinde yaşadıkları problemler bize de yansıyordu”

“BÖLÜM BAŞI 35 LİRA ALIYORDUM”

Mesleğe figüran olarak başladığını kaydeden Mola, “Ekonomik olarak çok zor yıllar yaşadık. Figüran olarak başladığımda bölüm başı 35 TL alıyordum. 140 TL param birikmişti o parayla eve erzak alışverişi yaptım. O kadar kendimi güçlü hissetim ki o an” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir